Przychodzi Pacjent do Gabinetu

 

Przychodzi Pacjent do Gabinetu
ania
bo... ma nos jak Kulfon.
To, że do naszego gabinetu przychodzą pacjencji na rehabilitację z powodu bólu kolana, barku czy kręgosłupa nikogo nie dziwi.
Ale żeby nie było nudno mamy też pacjentów z innymi przypadłościami. ???
Dziś zawitał do mnie Pan po septoplastyce czyli operacji skrzywienia przegrody nosa. Zabieg był wykonany w zeszłym tygodniu.
Zapytacie: Dlaczego? (Przecież zabieg ma już wykonany)


Ponieważ po zabiegu zaczęła boleć Pana głowa, nos był czerwony i spuchnięty jak u Kulfona (swoją drogą ciekawe kto pamięta tę postać), skrzepy zalegające w nosie nie chciały schodzić.
Czy można coś z tym zrobić?
Oczywiście.
W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się techniki na kości czaszki. Pomagają one zniwelować napięcia wywołane przez ingerencję chirurgiczną oraz przez szwy, które pozostały po zabiegu.
Prawdopodobnie, to właśnie przez to pojawiły się bóle głowy. Żeby opuchlizna zaczęła szybciej warto zrobić również drenaż.
U dzisiejszego Pacjenta efektem tej pracy była poprawa oddychania i zmniejszenie się nosa :)

Jeżeli masz podobny problem, jesteś po zabiegu stomatologicznym lub laryngologicznym zapraszam do umawiania się na wizyty. A jeżeli masz jeszcze wątpliwości, postaram się je rozwiać i z chęcią odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do zapisywania się na wizyty, zakładka zarejestruj się oraz pod numerami telefonu 514201740 oraz 585055105.
W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji na fb oraz pod adresem mailowym kontakt@gabinetanny.pl

powrót do strony głównej
Pytania: Zapraszamy do pytań poprzez Messenger, odpowiadamy szybko.