Anna Skowrańska rehabilitacja gdańsk

Ból głowy może być spowodowany wieloma czynnikami. Na przyczynę dolegliwości może wskazywać topografia bólu. Dlatego, też podczas wywiadu zawsze pytamy gdzie dokładnie odczuwasz ból, oraz czy są stałe pory dnia, w których boli Cię głowa.

Ból głowy może wskazywać na:

✓ problemy z kręgosłupem szyjnym oraz mięśniami karku i obręczy barkowej

✓ problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym oraz wzmożone napięcie mięśni żucia

✓ przewlekły problem z zatokami

Przypominam, że problemy zatokowe często wiążą się z nietolerancjami pokarmowym i objawy nie minął dopóki nie wyeliminujemy z diety niekorzystnych produktów.

✓ Problemy z narządami wewnętrznymi (najczęściej żołądek-ból w okolicy skroni, lub wątroba – ból w okolicy prawego oka)

✓ Może być również następstwem przebytego zapalenia ucha, skomplikowanego leczenia stomatologicznego lub znieczulenia np podczas cięcia cesarskiego

Powyżej wymieniłam tylko najczęstsze przyczyny. Wiem jednak, że każdy Pacjent pojawiający się w naszym Gabinecie jest inny i niesie ze sobą konkretną tylko swoją historię.

Dlatego podczas pierwszej wizyty ważny jest dla nas dokładny wywiad, abyśmy mogły odszukać przyczynę Twoich dolegliwości i skutecznie ją zwalczyć poprzez indywidualnie dobrane metody pracy!

Jeżeli nie możesz poradzić sobie z dolegliwościami, które Cię męczą, zapraszamy do Gabinetu Zdrowie To Podstawa. Możesz u nas skorzystać z wizyty u osteopaty, fizjoterapeuty oraz dietetyka.

Jeżeli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu przez fb lub mailowo kontakt@gabinetanny.pl

Jeżeli meczy Cię któraś z dolegliwości, zapraszamy do umawiania się na wizyty.

Rejestracja: tel. 58 505 51 05 lub 514 201 740

Rejestracja on-line

W naszym Gabinecie na zabieg osteopatyczny i fizjoterapeutyczny, możesz umówic się do: