nos jak Kulfon

Przychodzi Pacjent do Gabinetu bo... ma nos jak Kulfon.

To, że do naszego gabinetu przychodzą pacjencji na rehabilitację z powodu bólu kolana, barku czy kręgosłupa nikogo nie dziwi.

Ale żeby nie było nudno mamy też pacjentów z innymi przypadłościami.

Dziś zawitał do mnie Pan po septoplastyce czyli operacji skrzywienia przegrody nosa. Zabieg był wykonany w zeszłym tygodniu.

Zapytacie: Dlaczego? (Przecież zabieg ma już wykonany).

Ponieważ po zabiegu zaczęła boleć Pana głowa, nos był czerwony i spuchnięty jak u Kulfona (swoją drogą ciekawe kto pamięta tę postać), skrzepy zalegające w nosie nie chciały schodzić.

Czy można coś z tym zrobić?

Oczywiście.

W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się techniki na kości czaszki. Pomagają one zniwelować napięcia wywołane przez ingerencję chirurgiczną oraz przez szwy, które pozostały po zabiegu.

Prawdopodobnie, to właśnie przez to pojawiły się bóle głowy. Żeby opuchlizna zaczęła szybciej warto zrobić również drenaż.

U dzisiejszego Pacjenta efektem tej pracy była poprawa oddychania i zmniejszenie się nosa :)

Jeżeli masz podobny problem, jesteś po zabiegu stomatologicznym lub laryngologicznym zapraszam do umawiania się na wizyty. A jeżeli masz jeszcze wątpliwości, postaram się je rozwiać i z chęcią odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do zapisywania się na wizyty, zakładka zarejestruj się oraz pod numerami telefonu tel. 58 505 51 05 oraz tel. 514 201 740.

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji na fb oraz pod adresem mailowym kontakt@gabinetanny.pl

W naszym Gabinecie na zabieg fizjoterapii uroginekologicznej możesz umówic się do:

Patrycja Rutkowska-Cieślak Mgr fizjoterapii, Fizjoterapeuta uroginekologiczny

Patrycja Rutkowska-Cieślak

Mgr fizjoterapii, Fizjoterapeuta uroginekologiczny