Moi Drodzy wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Wielu z Was podróżuje. Gdańsk wybywa głównie na południe.Często pytacie czy nie znam kogoś poleconego w innym mieście. Oczywiście, że znam. Dziś kilka miejsc godnych polecenia.

Kraków Gabinet Be Active Maria Lenart-Korczyk i jej ekipa potrafią zdziałać cuda. Sama jak tylko jestem w Krakowie, naprawiam się właśnie tam :)

http://www.rehabilitacja-beactive.pl/

Troszkę bardziej na połunie od Krakowa czyli Nowy Sącz Centrum Rehabilitacji Bugaj&Lachowski Olek Lachowski zorganizuje wszystko, żeby pomóc Wam naprawdę kompleksowo.

http://www.bugaj-lachowski.pl/

Okolice Opola to gabinet FizjoOsteo Kasia i Janek Senkowscy wielka pasja w tym co robią i profesjonalne podejście zarówno do dużych jak i małych pacjentów.

https://fizjosteo-senkowscy.business.site/

Na koniec wracamy na własne podwórko czyli Gdańsk - Rehabilitacja Dzieci. Szczerze polecam Gabinet A kuku. Ze względu na fakt, że Basia miała dysplazję bioder i przez piewsze miesiące życia była zaopatrzona w rozwórkę (szynę) Koszli korzystałyśmy z fachowej pomocy mgr Marty Żmudy oraz mgr Sylwii Romaniak.

http://gabinetakuku.pl/

Jeżeli chodzi o rehebilitację dzieci w ramach NFZ rządzi Ośrodek Wczesnej Interwencji w Gdańsku.

Oczywiście w przypadku Basi pomoc osteopatyczna też była :) pierwsza konsultacja zdalna u Łukasza Ciesielskiego Centrum Zdrowia ASGO, żebym wiedziała co z Baśką mogę robić sama, a na terapię jechaliśmy trochę dalej, bo do Wrocławia do dr Marka Mularczyka.

W naszym Gabinecie na możesz umówic się do: